O nás
BEAUTY SCHOOL Praha 
Kosmetičky služby  AROMASTELLE
 

Rádi Vás přivítáme v krásných prostorách našeho vzdělávacího centra a Kosmetické studiu  na adrese Balbínova 14, Praha 2 - Vinohrady, které se nacházejí blízko centra, metra,(Muzeum, I.P.Pavlova), vlakového a autobusového nádraží. 
Letos oslávime 8 let fungování společnosti na trhu, kde sa věnujeme vzdělávání dospělých. Vyškolili sme hodně spokojených absolventu rekvalifikačných a doplňkových kurzú, kteří nacházejí uplatnění na domácím i zahraničním pracovním trhu v rámci EU. Všechny rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství . V agentuře spolupracujeme s kvalitním kvalifikovaným lektorským sborem, špecializovaným učebným materiálem, ve vhodných a příjemných prostorách. Neustále sledujeme trh s kosmetikou a všemi krásnymi doplňkami, na základe čeho pak budeme vhodně doplňovat i naše druhy školení.
Využíváme také možnost spolupráce s Úřady práce, Operačním programem lidských zdrojů a Evropských sociálních fondů na proplácení kurzů.

Beauty School Mgr. Izabela Sýkorová

(majitelka Beautyschool)

 • Studovala Univerzitu Komenského Praha s.r.o. - vzdělávání dospělých
 • s pracovní náplní country manager, lektor
 • Absolvovala několik rekvalifikačních kurzů beauty technik,má víceletou praxi v oboru. Je specialista pro moderní a přístrojovou kosmetiku.
 • lektorka kurzů : Kosmetička, Manikérka, Vizážistika

 • Ruslana Drapela-aromaxspert,kosmetička
  Aromaexpert absolvovala Institut Aromaterapie I.V.Sakova (Russia)
  V oboru Aromaterapie praxi přes 10 let.
  Provádí kurzy a poradenství po aromaterapie. 
  Kosmetička Beauty shool studio.
  Absolvovala různě kurzy masáže obličeje,facejoha a jine.
  Taky úspěšné absolvovala kurzy Arteterapie (E.Tarariny m.Kyev)
  lektorka kurzu:Aromaterapie (základní a pokročilé)